W tej chwili poszukujemy osoby, która dołączy do naszego teamu na stanowisku:

New Business Developer / Project Manager

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
  • pozyskiwanie nowych klientów.
  • przygotowywanie ofert, ich prezentację oraz negocjacje z klientami.
  • zarządzanie projektami internetowymi na etapie tworzenia aplikacji, wdrażania oraz obsługi.
  • ścisła współpraca z informatykami oraz grafikami.

Wymagania:

  • doświadczenie w przygotowaniu i prezentacji ofert przetargowych
  • kreatywność w zakresie planowania i wdrażania strategii e-marketingowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość, komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie poparte przykładami przy prowadzeniu i wdrażaniu projektów internetowych oraz planowaniu strategii social marketingu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz stały procent premii od projektu
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobrą lokalizację (niedaleko stacji metro Politechnika)

Aplikacje zawierające CV prosimy wysyłać na adres pgizowski@appteka.pl W temacie prosimy napisać „Junior Webdeveloper”. Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Junior Web Developer

  • praca w pełnym wymiarze czasu
  • udoskonalanie, współtworzenie i wdrażanie nowych aplikacji webowych
  • rozwijanie instniejących projektów www

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość PHP, MySQL, JQuery
  • umiejętność korzystania z frameworków MVC
  • umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, itp.
  • terminowość, dobra organizacja pracy, motywacja, chęć nauki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (lub freelance)

Mile widzana:

  • znajomość CakePHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie